Żłobek na Zaspie Gdańsk

Żłobek na Zaspie

Poszukujesz sprawdzonego i wysoko ocenianego żłobka, do którego mógłbyś oddać  swoje dziecko bez obaw o jego komfort, czy bezpieczeństwo? Nasż złobek przy ulicy Leszczyńskich jest dokładnie tym, czego poszukujesz! Stawiamy na naukę przez zabawę i przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć dydaktycznych dla dzieci w wieku od pierwszego do trzeciego roku życia. W naszym złobku żadna pociecha nie będzie się nudzić!

Idealne miejsce dla każdego malucha

Nasz klub malucha to miejsce, gdzie dzieciaki mogą po prostu być sobą. Prowadzimy różnorodne zajęcia, pomagamy maluszkom cieszyć się ruchem, rozwijamy ich kreatywność i integrujemy z innymi dziećmi w najbardziej kluczowym okresie. Nasz złobek Zaspa oferuje profesjonalne zajęcia prowadzone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednim podejściem do najmłodszych dzieci. Stanie się on dla Twojego dziecka drugim domem, w którym będzie ono czuło się równie pogodnie i komfortowo, co wśród najbliższych.

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko uwielbia zanurzać się w świecie bajek, kocha malować i rozbrajać z farbami, czy też pozytywnie reaguje na dźwięki muzyki – prowadzony przez nas klub malucha zapewni mu wszystko, czego potrzebuje.

Nasza oferta

Klub dziecka Mini Mini przygotował bardzo bogatą ofertę gier i zabaw oraz zajęć dydaktycznych, dostosowanych do preferencji oraz predyspozycji każdego dziecka. Nasz złobek Zaspa gwarantuje, że zajęcia prowadzone będą zawsze pod czujnym okiem specjalistów, a zatem dzieci wyciągną z nich maksymalnie wiele korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi różnych rodzajów oferowanych przez nas zajęć.

Zajęcia plastyczne

Oferowane przez nas zajęcia plastyczne realizowane są przy wykorzystaniu bardzo różnego rodzaju materiałów – farbek, kredek, flamastrów, ale też np. plasteliny. Naszym podopiecznym prezentujemy zawsze zróżnicowane, odpowiednie do ich wieku techniki zajęć, dzięki czemu każda godzina spędzona w żłobku jest dla nich coraz większą frajdą. Jako profesjonalny złobek Zaspa dostrzegamy potencjał tkwiący w każdym dziecku i pomagamy malcowi realizować się w pierwszych latach życia, tym samym przyczyniając się do rozwoju jego pasji do sztuki w przyszłości.

Żłobek na Zaspie Gdańsk
Żłobek Zaspa Gdańsk

Zajęcia muzyczno-ruchowe

Prowadzone przez nas zajęcia muzyczno-ruchowe realizowane są przy wykorzystaniu najprzeróżniejszych instrumentów oraz rodzajów muzyki. Oczywiście, dużą wagę przywiązujemy do zajęć praktycznych, umożliwiających naukę podstaw gry na wybranym przez dziecko instrumencie. Nasze zajęcia pomogą rozwijać muzykalność dziecka, umiejętność rozpoznawania różnych dźwięków. Ponadto rozwiną się jego zdolności motoryczne.

Zajęcia fotograficzne

Dzięki naszym zajęciom fotograficznym, Twoje dziecko od najmłodszych lat rozwinie w sobie pasję do fotografii i wszystkiego co z nią związane. Eksperymentujemy z różnymi stylami, odkrywamy nowe, warte uwagi obiekty, rozwijamy kreatywność i spostrzegawczość naszych podopiecznych. Prowadzony przez nas złobek Gdańsk Zaspa posiada wszelki sprzęt niezbędny do rozpalenia pasji do fotografii nawet wśród najmłodszych dzieci.

Zajęcia sensoryczno-rozwojowe

Oczywiście, żłobek Zaspa będzie dla dziecka nie tylko miejscem dobrej zabawy i integracji z rówieśnikami, ale także nauki i rozwoju. Oferowane przez nas, profesjonalne zajęcia sensoryczno-rozwojowe pomogą Twojemu dziecku pozyskiwać swoim własnym tempem coraz to nowsze informacje o otaczającymi je świecie; kształty, kolory, nazwy i nie tylko. Uczymy przez zabawę, a w naszej pracy stawiamy na metodą ruchu rozwijającego autorstwa Weroniki Sherborne, co gwarantuje ich najwyższą jakość i skuteczność.

Lektury bajek

Niezwykłe znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka ma rozpalenie w nim od najmłodszych lat pasji do książek. Pomoże to rozwinąć jego kreatywność, wyobraźnię, żądzę przygód i czytania (oraz słuchania) ze zrozumieniem. Zajęcia realizowane przez nasz złobek Zaspa Gdańsk pomogą Twojemu dziecku także poszerzyć zasób wykorzystywanego słownictwa oraz zrozumieć jego znaczenie. Przede wszystkim jednak, przygotowane przez nas bajki i opowiadania staną się wspaniała inspiracją do marzeń.

Zajęcia z języka angielskiego

Znajomość podstaw języka angielskiego już od najmłodszych lat z pewnością okaże się niezwykle istotna w dalszym życiu Twojej pociechy. Ułatwi bowiem naukę na bardziej zaawansowanym poziomie podczas kolejnych etapów edukacji, umożliwi nawiązywanie kontaktu z rówieśnikami z różnych stron świata, a także poprawi umiejętności komunikacyjne dziecka. Proponowane przez nas zajęcia z języka angielskiego często zawierają bogatą dawkę zarówno muzyki, jak i ćwiczeń plastycznych dlatego zwiększają korzyści płynące także z nauki tychże umiejętności.

Gry i zabawy dydaktyczne

Żłobek Zaspa przygotował także bogatą ofertę gier oraz zabaw dydaktycznych, pozwalających naszym maluszkom pogłębić umiejętności poznawane na innych zajęciach – oraz spędzić czas na świetnej, wspólnej zabawie. Dzięki dobranym przez nas grom i zabawom Twoje dziecko nauczy się różnorakich nawyków higienicznych, lepiej zrozumie otaczający je świat, rozwinie umiejętności manualne, oraz przyzwyczai się do najważniejszych, codziennych czynności. Zrozumie też, jak ważny jest szacunek – zarówno do drugiej osoby, jak i do roślin, czy zwierząt. Zajęcia realizujemy zarówno w budynku naszego klubu malucha, jak i w posiadanym przez nas, kompleksowo wyposażonym ogródku.

Nauka w domowej atmosferze

Jesteśmy dumni z atmosfery, jaką udało nam się wytworzyć w naszym klubie dziecka. Każdy maluszek może bowiem czuć się tu jak u siebie w domu – zapewniamy ciepłą, rodzinną atmosferę, zrozumienie jego potrzeb oraz doskonały kontakt z opiekunami. Wybierając prowadzony przez nas złobek Zaspa zyskujesz pewność, że Twoją pociechą zaopiekowali się specjaliści – a także, że wszelkie zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu najnowszych technik i metod dydaktycznych.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego dziecka. Zapewniamy też pyszne, domowe posiłki, odpowiednie do wieku dziecka oraz uwzględniające jego ewentualne potrzeby dietetyczne. Zachęcamy do kontaktu każdego rodzica – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapisz swoje dziecko do Klubu Malucha Mini Mini